Українська телеведуча Катя Осадча частенько радує шанувальників в Instagram новими публікаціями.Цього разу зірка телеекрану показала приклад буденного вбрання, яке легко повторять модниці.

Катя Осадча добре знає, як виглядати ідеально не лише в кадрі, а й у буденному житті. Стиль Каті Осадчої не залишається без уваги глядачів. Проте якщо перед камерою вона з’являється в екстравагантних брендових речах та з обов’язковим капелюшком на голові, то серед її повсякденного гардеробу чимало стриманого, проте не менш ефектного одягу.

На своїй сторінці в Instagram Катерина показала один з таких прикладів повсякденного образу.

Осадча віддає перевагу комфортному буденному вбранню й часто робить ставку на штанні образи. Цього разу вона вирішила зіграти на поєднання білого і червоного кольорів.

Катя Осадча обрала білий топ на тонких бретелях з глибоким декольте та приталені штани червоного кольору. Поєднанню кольорів відповідали й капці з квітковим принтом, якими знаменитість завершила look. Якщо вбрання телеведучої пасувало б і для сімейних прогулянок, то зачіска могла стати вишуканою деталлю вечірнього образу. Вона зібрала довге накручене волосся у низький хвіст, залишивши пасма попереду.

Зірка позувала сидячи на тлі напису In Art We Trust – “У мистецтві ми довіряємо”. Осторонь такої промовистої фрази не залишився й український мультиартист Монатік, погодившись зі словами на фото.