20 серпня Національно поліція Харківської області вручили підозру заступнику голови районної держадміністрації про скоєння кримінального правопорушення. Його звинувачують у службовій недбалості при закупівлі шкільному автобусу в грудні 2011 року.

Police
Фото: Укрінформ

Про це повідомляє пресслужба Національної поліції Харківської області.

“В ході досудового розслідування встановлено, що начальник відділу освіти за результатом Державної закупівлі у грудні 2011 року уклав договір із підрядником на поставку шкільного автобусу. Виступаючи від імені розпорядника державних коштів, який здійснює закупівлю, в порушення вимог «Положення про відділ освіти РДА», службовець не залучив фахівців до проведення огляду вказаного автобусу на відповідність до вимог ДСТУ”, – йдеться у повідомленні поліції.

Правопорушник не здійснив перевірку якості поставленого товару, що зумовило нецільове використання бюджетних коштів, оскільки поставлений підрядником автобус «не є «шкільним» та не відповідає вимогам Державному стандарту для перевезення школярів.

“Внаслідок дій посадовця у грудні 2011 року відділ освіти районної держадміністрації зайво перерахував підряднику в якості сплати за придбаний автобус грошові кошти в розмірі 93 120 грн”.

The post Збитки на 100 тисяч: на Харківщині затримали заступника голови районної держадміністрації  appeared first on Інформаційний портал “СтопКор”.