22 серпня у Києві попрощалися з українським вченим, Героєм України Борисом Патоном. Церемонія прощання пройшла в клубі Кабміну. Серед присутніх були Володимир Зеленський з дружиною, Андрій Єрмак і Леонід Кравчук.

kravchuk
Перший президент України Леонід Кравчук Фото: СтопКор
Фото: Фокус

Вшанувати пам’ять прийшли колеги вченого, друзі, народні депутати та патріарх Фітарет.

svyaschenik tserkov cerkov
Фото: СтопКор

«Надзвичайна людина. Його інтелект та знання. Він по пам‘яті знав абсолютно все. Ефективність нашої Академії головним чином пов’язана з особистістю Бориса Сергійовича Патона», – розповів журналістам “СтопКору” академік Владислав Гончарук.

Vladislav Goncharuk
Владислав Гончарук Фото: СтопКор

Патона поховають на Байковому кладовищі поруч з батьком Євгеном Патоном – знаменитим ученим, творцем електрозварювання.

boris paton
Фото: СтопКор

Нагадаємо, на 102 році життя помер видатний український науковець у галузі зварювальних процесів, металургії і технології металів Борис Патон. За словами колег Патона, у вченого було захворювання серцево-судинної системи. Борис Патон – незмінний з 1962 року президент Національної академії наук України і Інституту електрозварювання. Патон є автором і співавтором понад 720 винаходів (500 іноземних патентів), більше 1200 публікацій, в тому числі 20 наукових монографій.

The post Зеленський та Кравчук прийшли прощатись із Борисом Патоном (фото) appeared first on Інформаційний портал “СтопКор”.